O nas

O nas

Zapewniamy partnerom handlowym i dostawcom usług możliwość łatwego dostarczania infrastruktury, usług oraz subskrypcji Internetu Rzeczy opartych na technologii chmury, zarządzanie nimi i czerpanie korzyści w trakcie pełnego cyklu życia, pozwalając jednocześnie na szybkie i sprawne przeprowadzenie procesu transformacji cyfrowej.

Firma Ingram Micro Cloud, będąca częścią Ingram Micro Inc., działa na rynku globalnym (NYSE: IM) i oferuje kompleksowe usługi oraz wsparcie techniczne, tak aby mogli Państwo skoncentrować się na sprzedaży, tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań i usług informatycznych pomagających klientom w pokonywaniu kolejnych wyzwań.

 Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej na temat firmy Ingram Micro,

jej wiodącej roli, wizji, wartościach i historii.

Dlaczego warto się do nas przyłączyć?

Oto jak ustalamy standardy pracy i dlaczego Ingram Micro jest właściwym wyborem w zakresie agregatora rozwiązań i usług technologii chmury:

Rozwiązania

Mamy bardzo bliskie relacje z producentami oraz najlepsze w swojej klasie rozwiązania wyselekcjonowane pod kątem zapewnienia małym i średnim przedsiębiorstwom funkcjonalności klasy enterprise.

Akredytacja sprzedawców & usług

Każda usługa sprawdzana jest pod kątem zachowania należytej staranności w celu wypełnienia umów o poziomie jakości świadczonych usług (SLA), zapewnienia skalowalności usług oraz wysokiego poziomu pomocy technicznej.

Ramowa umowa serwisowa (MSA)

Niższe koszty obsługi prawnej i krótszy czas zarządzania kontraktami z producentami.

Programy sprzedaży & promocji

Zasoby internetowe opracowane pod kątem edukacji i rozwoju biznesowego, wydarzenia skoncentrowane na chmurze, webinaria, programy wspierające integrację społecznościową oraz marketing są wdrażane w celu zwiększania Państwa sprzedaży.

Innowacyjność

Ecosystem of Cloud jest pierwszym w swojej klasie rozwiązaniem, które scala społeczność użytkowników dzięki najnowszej technologii chmury oraz najbardziej kompleksowemu katalogowi rozwiązań i usług dostarczanych przez wiodących producentów.

Wyspecjalizowany zespół

Firma Ingram Micro Cloud stworzyła zespół złożony z profesjonalistów w zakresie prowadzenia działalności, sprzedaży i szkoleń, których celem jest wspieranie Państwa firm na drodze do sukcesu.

Skalowalność

Nasze usługi dostosowujemy do zmieniających się potrzeb Państwa klientów.

Sprawność działania

Szybkie wejście na rynek dzięki usługom, które można łatwo zamówić, zrealizować i opłacić.

Elastyczność

Zestaw solidnych narzędzi dla dostawców oraz kompleksowe rozwiązania dla brokerów zapewniają szeroką gamę opcji dostarczenia usług.

Chmura Ingram Micro w liczbach
21

Platform handlowych Cloud Marketplace na świecie

39,000+

partnerów dystrybucyjnych zarejestrowanych

na platformie Cloud Marketplace

1350+

Firm powiązanych (Cloud Associates)

500+

APS-ów (Katalog)

320+

Rozwiązań chmury

70+

Dostawców chmury

200,000+

Resellerów

10,000

Hostersów

285

Firm telekomunikacyjnych

COLOR SCHEME Unlimited color options are avaliable via Options Panel.