Usługi i rozwiązania w chmurze

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
businessapps-w

Aplikacje biznesowe

Uprość procesy biznesowe, usprawnij przepływ prac w organizacji i efektywność, stymuluj wydajność w projektach.

microsoft office-365

Microsoft | Office 365

Office 365 łączy znany pakiet biurowy Microsoft Office z opartymi na chmurze nowoczesnymi usługami firmy Microsoft do komunikacji i współpracy — w tym Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Office Online oraz Skype for Business Online — aby pomóc użytkownikom w pracy z niemal każdego miejsca przez Internet.

cloud management services

Usługi zarządzania chmurą

Zapewnij szybkie, sprawne i efektywne wsparcie klienta na całym świecie oraz przyspiesz prace projektowe, migrację, wdrażanie i przyjęcie przez użytkowników.

skykick-migrate-manage

Skykick | Migruj i zarządzaj

Skykick oferuje potężny zestaw produktów do administrowania chmurą — od migracji przez archiwizację i zarządzanie usługami i rozwiązaniami w chmurze. SkyKick Migration Suite pomaga partnerom IT zautomatyzować całe projekty migracji Office 365, począwszy od przedsprzedaży po ukończenie projektu.

communication and collaboration

Komunikacja i współpraca

Wzmocnij zespoły bardziej efektywną i bezpieczniejszą współpracą, znosząc jednocześnie ograniczenia geograficzne.

dropbox-business

Dropbox Business

Dropbox Business pozwala zespołom pracować z dowolnego miejsca dzięki synchronizacji ważnych plików na wszystkich urządzeniach. Rozbudowane narzędzia administracyjne pomagają Ci zarządzać kontem i przejąć kontrolę nad informacjami w Twojej organizacji. Udostępniane foldery i łącza pozwalają każdemu być na bieżąco.

ibm-connections

IBM | Connections

Ta platforma do cyfrowej współpracy otwiera nowe perspektywy dla Twojego biznesu. Dzięki narzędziom do współpracy online oraz zintegrowanym funkcjom poczty e-mail opartej na WWW zespoły działają po prostu sprawniej i odkrywają nowatorski interfejs, funkcje analityczne sieci społecznościowych oraz osobistego asystenta wspierane przez inteligentne przetwarzanie danych od IBM.

nomadesk filesharing

Nomadesk | Udostępnianie plików

Komercyjny produkt „Nomadesk” umożliwia łatwe i bezpieczne udostępnianie, synchronizowanie i archiwizowanie plików. Pozwala pojedynczym użytkownikom i zespołom zabezpieczać, synchronizować, udostępniać i tworzyć kopie zapasowe danych bez ograniczeń lub zmian w działaniu, więc zawsze masz dostęp do swych plików — nawet bez połączenia internetowego.

infrastructure

Infrastruktura

Ulepsz podstawy organizacji, aby zredukować koszty, ryzyko i zapotrzebowanie na zasoby, zwiększając zarazem przychody, usprawniając wsparcie, niezawodność i efektywność operacyjną.

acronis-backup-cloud

Acronis | Backup Cloud

Narzędzie Acronis Backup Cloud skierowane jest do firm VAR, hostingowych i dostawców usług w chmurze z platformy Ingram Micro Cloud Marketplace chcących wykorzystać najnowsze oprogramowanie firmy Acronis do zaoferowania klientom usług tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w razie awarii.

ibm softlayer

IBM | Softlayer

Softlayer zapewnia najwydajniejszą infrastrukturę chmury na rynku. Jedna platforma z centrami danych na całym świecie z największym zestawem opcji przetwarzania w chmurze, zintegrowanych i zautomatyzowanych dzięki sieci prywatnej i systemowi zarządzania.

microsoft azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure oferuje model infrastruktury jako usługi (IaaS), w którym resellerzy mogą korzystać z szerokiej gamy usług udostępnianych klientom końcowym za pośrednictwem chmury. Wystarczy tylko wybrać to, co potrzebne, a płaci się wyłącznie za używane usługi.

security

Bezpieczeństwo

Zabezpiecz wrażliwe dane, wzmocnij ciągłość biznesową, uzyskaj zgodność z przepisami prawa i chroń systemy biznesowe o krytycznym znaczeniu.

symantec endpoint protection cloud

Symantec | Endpoint Protection Cloud

Symantec Endpoint Protection Cloud jest rozwiązaniem administracyjnym opartym na chmurze przeznaczonym dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć urządzenia firmowe oraz użytkowników końcowych (komputery PC, laptopy, tablety, telefony komórkowe i serwery) z różnymi platformami (Windows, Mac, Android oraz iOS) dostępnymi z jednej konsoli.

Przenosisz swój biznes do chmury?

Potrzebujesz pomocy w wyborze właściwych rozwiązań?

Nasz zespół ekspertów jest do dyspozycji.

contact support
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
COLOR SCHEME Unlimited color options are avaliable via Options Panel.