Usługi i rozwiązania w chmurze

businessapps-w

Aplikacje biznesowe

Uprość procesy biznesowe, usprawnij przepływ prac w organizacji i efektywność, stymuluj wydajność w projektach.

microsoft office-365

Microsoft | Office 365

Office 365 łączy znany pakiet biurowy Microsoft Office z opartymi na chmurze nowoczesnymi usługami firmy Microsoft do komunikacji i współpracy — w tym Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Office Online oraz Skype for Business Online — aby pomóc użytkownikom w pracy z niemal każdego miejsca przez Internet.

cloud management services

Usługi zarządzania chmurą

Zapewnij szybkie, sprawne i efektywne wsparcie klienta na całym świecie oraz przyspiesz prace projektowe, migrację, wdrażanie i przyjęcie przez użytkowników.

skykick-migrate-manage

Skykick | Migruj i zarządzaj

Skykick oferuje potężny zestaw produktów do administrowania chmurą — od migracji przez archiwizację i zarządzanie usługami i rozwiązaniami w chmurze. SkyKick Migration Suite pomaga partnerom IT zautomatyzować całe projekty migracji Office 365, począwszy od przedsprzedaży po ukończenie projektu.

communication and collaboration

Komunikacja i współpraca

Wzmocnij zespoły bardziej efektywną i bezpieczniejszą współpracą, znosząc jednocześnie ograniczenia geograficzne.

dropbox-business

Dropbox Business

Dropbox Business pozwala zespołom pracować z dowolnego miejsca dzięki synchronizacji ważnych plików na wszystkich urządzeniach. Rozbudowane narzędzia administracyjne pomagają Ci zarządzać kontem i przejąć kontrolę nad informacjami w Twojej organizacji. Udostępniane foldery i łącza pozwalają każdemu być na bieżąco.

ibm-connections

IBM | Connections

Ta platforma do cyfrowej współpracy otwiera nowe perspektywy dla Twojego biznesu. Dzięki narzędziom do współpracy online oraz zintegrowanym funkcjom poczty e-mail opartej na WWW zespoły działają po prostu sprawniej i odkrywają nowatorski interfejs, funkcje analityczne sieci społecznościowych oraz osobistego asystenta wspierane przez inteligentne przetwarzanie danych od IBM.

nomadesk filesharing

Nomadesk | Udostępnianie plików

Komercyjny produkt „Nomadesk” umożliwia łatwe i bezpieczne udostępnianie, synchronizowanie i archiwizowanie plików. Pozwala pojedynczym użytkownikom i zespołom zabezpieczać, synchronizować, udostępniać i tworzyć kopie zapasowe danych bez ograniczeń lub zmian w działaniu, więc zawsze masz dostęp do swych plików — nawet bez połączenia internetowego.

infrastructure

Infrastruktura

Ulepsz podstawy organizacji, aby zredukować koszty, ryzyko i zapotrzebowanie na zasoby, zwiększając zarazem przychody, usprawniając wsparcie, niezawodność i efektywność operacyjną.

acronis-backup-cloud

Acronis | Backup Cloud

Narzędzie Acronis Backup Cloud skierowane jest do firm VAR, hostingowych i dostawców usług w chmurze z platformy Ingram Micro Cloud Marketplace chcących wykorzystać najnowsze oprogramowanie firmy Acronis do zaoferowania klientom usług tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w razie awarii.

ibm softlayer

IBM | Softlayer

Softlayer zapewnia najwydajniejszą infrastrukturę chmury na rynku. Jedna platforma z centrami danych na całym świecie z największym zestawem opcji przetwarzania w chmurze, zintegrowanych i zautomatyzowanych dzięki sieci prywatnej i systemowi zarządzania.

microsoft azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure oferuje model infrastruktury jako usługi (IaaS), w którym resellerzy mogą korzystać z szerokiej gamy usług udostępnianych klientom końcowym za pośrednictwem chmury. Wystarczy tylko wybrać to, co potrzebne, a płaci się wyłącznie za używane usługi.

security

Bezpieczeństwo

Zabezpiecz wrażliwe dane, wzmocnij ciągłość biznesową, uzyskaj zgodność z przepisami prawa i chroń systemy biznesowe o krytycznym znaczeniu.

symantec endpoint protection cloud

Symantec | Endpoint Protection Cloud

Symantec Endpoint Protection Cloud jest rozwiązaniem administracyjnym opartym na chmurze przeznaczonym dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć urządzenia firmowe oraz użytkowników końcowych (komputery PC, laptopy, tablety, telefony komórkowe i serwery) z różnymi platformami (Windows, Mac, Android oraz iOS) dostępnymi z jednej konsoli.

Przenosisz swój biznes do chmury?

Potrzebujesz pomocy w wyborze właściwych rozwiązań?

Nasz zespół ekspertów jest do dyspozycji.

contact support
COLOR SCHEME Unlimited color options are avaliable via Options Panel.